ردیاب تی کی استار TKStar LK109

tkstar lk109

ردیاب دی ان او DNO SK110

dno sk110

ردیاب دی ان او DNO V8-Magnet

dno v8 magnet

ردیاب کوبان Coban GPS102B

coban gps102b

ردیاب

ورکار

ردیاب شخصی

ردیاب شخصی ورکار دستگاه ردیاب کوچکی است که با استفاده از آن قادر خواهید بود موقعیت اشخاص مورد نظر خود اعم از سالمندان، کودکان و حتی بازاریاب های مجموعه خود را کنترل کنید.

این دستگاه ردیاب به شما امکان مشاهده موقعیت لحظه ای فرد مورد نظر را در هر زمان و مکان می دهد. با استفاده از ردیاب شخصی شما قادر خواهید بود در صورتی که سالمندان خود را گم نمودید با مراجعه به سایت و یا با استفاده از پیامک موقعیت وی را مشاهده و بدون نگرانی و بدون از دست دادن وقت وی را یافته و از سرمایه اصلی زندگیتان محافظت کنید.

دستگاه ردیاب شخصی ورکار به شما امکان کنترل کودکانتان در مسیر مدرسه تا منزل و یا کلاس و سایر مواردی که کودکتان به تنهایی از منزل خارج شده را داده و می تواند علاوه بر آزادی وی کنترل نامحسوس شما را بر رفتار و اعمال و روابط وی ایجاد می نماید که احساس نشاط را برای شما و فرزندانتان به ارمغان می آورد.

ردیاب شخصی از آنجائیکه موقعیت یک نفر را نشان میدهد باید دارای خطای به مراتب کمتری نسبت به ردیاب خودرو باشد که این امر اهمیت اینکه چه دستگاه ردیابی و از کجا خریداری نمایید را افزایش می دهد. 

دستگاه ردیاب شخصی ورکار با ابعاد کوچک خود معادل 5*5*1 سانتی فوق العاده کوچه بوده و با خطای کمتر از 10 متر و باتری دهی بیش از 18 ساعت در حالت ردیابی آنلاین و بیش از 7 روز در حالت ردیابی آفلاین در این زمینه دستگاه بی همتایی می باشد. 

ابعاد کوچک، وزن سبک، کیفیت بالا، قدرت گیرندگی مناسب، ضد آب بودن، شنود صدا، ذخیره مسیر های پیموده شده تنها بخشی از امکانات این دستگاه منحصر به فرد می باشد.

در نهایت امیدواریم همواره عزیزانتان در امنیت و سلامت و آرامش بوده و در این راه ما همراه و همگام شما خواهیم بود.