ردیاب

گارانتی تعویض

ردیاب ورکار

ضمن عرض تشکر بابت انتخاب و خرید محصولات ورکار خواهشمند است شرایط گارانتی تعویض و خدمات دستگاه های ردیاب ورکار که در ذیل بدان اشاره شده است را بصورت کامل مطالعه و ضمن مدنظر قرار دادن آن در ارائه هرچه بهتر خدمات ما را یاری فرمایید.

 

نکته1: دستگاهی که شما خریداری نموده اید از تاریخ خرید به مدت 1 سال دارای گارانتی تعویض و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

نکته 2: دستگاه های ردیاب ماهواره ای ورکار تنها در صورتی که از یکی از مراکز مجاز و معتبر با درج نام و مهر فروشگاه خریداری شده باشند شامل گارنتی می گردد و در غیر اینصورت از گارانتی خارج می شوند.

نکته3: ملاک شروع گارانتی تاریخ خرید دستگاه و ثبت در سامانه ردیابی می باشد.

نکته 4: گارانتی مخصوص شماره سریال دستگاهی که خریداری شده می باشد.

نکته 5: دستگاه هایی دارای گارانتی بوده که از تاریخ فاکتور آن 1 سال تمام سپری نشده باشد.

نکته 6: در صورت تعمیر و دستکاری دستگاه توسط افراد غیر مسئول دستگاه از گارانتی خارج می گردد.

نکته 7: در صورت نفوذ آب و یا آتش سوزی و نفوذ مواد شیمیایی و نوسانات برق و حوادث غیر مترقبه دستگاه از گارانتی خارج می گردد.

نکته 8: از اتصال دستگاه به لوازم و تجهیزات جانبی خصوصا لوازم غیر استاندارد جددا خودداری نمایید که در صورت بروز هرگونه اتفاق گارانتی دستگاه باطل می گردد.

نکته 9: گارانتی دستگاه صرفا شامل خود دستگاه بوده و قطعات و لوازم جانبی آن اعم از آنتن و دسته سیم و میکروفن و شارژر و ... شامل گارانتی نمی گردد.

نکته 10: در صورتی که ایراد وارده به دستگاه از سمت مشتری و یا خودرو بوده و مربوط به دستگاه نباشد با دریافت هزینه تعمیر دستگاه انجام خواهد شد.